[email protected] +355 42 42 0785
FI.EMB

DOLLAP MODEL FI.EMB

€3,488.00

Pershkrimi

Dollap me kapak me rreshqitje.

Struktura melamin i bardhe dhe kaf.

Permasa: L 290.5 cm H261.6 cm

Ne dispozicion edhe ne ngjyra dhe permasa te tjera.

Categories: ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DOLLAP MODEL FI.EMB”