[email protected] +355 42 42 0785
Divan Model Aliseo
Permasat Modeli AliseoPermasat e krevatit modeli Aliseo

Divan Krevat Model B.Al

€1,235.00

Përshkrimi

Divan tre vëndësh, me krevat dhe dyshek të përfshirë.

Kllëfët e ndenjëseve mund të hiqen.

Ngjyra: Sipas porosisë

Materiali: Copë

Dimensionet: Divani : L 200 cm H 88 cm P 93 cm, Krevati: L 230 cm

P.s: Klikoni mbi figurë për imazhin e plotë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Divan Krevat Model B.Al”