[email protected] +355 42 42 0785
VA.PA

DHOMË PËR FËMIJË MODEL VA.PA

€2,658.00

Pershkrimi

Dhome per djem me ngjyre blu, bojeqielli dhe te bardhe.

Shenim: Ne cmim nuk perfshihet dysheku, mbulesat.

Mund te realizohet edhe me ngjyra te tjera sipas deshires.

PA

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DHOMË PËR FËMIJË MODEL VA.PA”