[email protected] +355 42 42 0785
VA.MU 17

DHOMË MATRIMONIALE MODEL VA.MU 17

€2,591.00

Pershkrim

Dhome matrimoniale, dollap  me kapak me rreshqitje dhe me pasqyra.

Krevat me strukture druri te bardhe,  komo me tre sirtare dhe dy komedina me nga nje sirtar.

Shenim: Ne çmim nuk perfshihet dysheku, mbulesat dhe karriget.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DHOMË MATRIMONIALE MODEL VA.MU 17”