[email protected] +355 42 42 0785
VA.MU 14

DHOMË MATRIMONIALE MODEL VA.MU 14

€1,700.00

Pershkrim

Dhome matrimoniale, dollap me gjashte kapak me hapje.

Krevat me strukture druri kaf,  komo me tre sirtare dhe dy komedina me nga dy sirtar.

Shenim: Ne çmim nuk perfshihet dysheku, mbulesat dhe karriget.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DHOMË MATRIMONIALE MODEL VA.MU 14”