[email protected] +355 42 42 0785
VA.MU 11

DHOMË MATRIMONIALE MODEL VA.MU 11

€2,338.00

Pershkrim

Dhome matrimoniale, dollap  me kapak me rreshqitje.

Krevat i veshur me imitim lekure te bardhe,  komo me tre sirtare dhe dy komedina me nga nje sirtar.

Shenim: Ne çmim nuk perfshihet dysheku, mbulesat dhe karriget.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DHOMË MATRIMONIALE MODEL VA.MU 11”