[email protected] +355 42 42 0785
VA.MU 10

DHOMË MATRIMONIALE MODEL VA.MU 10

€2,860.00

Pershkrim

Dhome matrimoniale, dollap me kapak me rreshqitje.

Krevat i veshur me imitim lekure te bardhe, me dy komedina  me nga dy sirtare dhe nje komo me tre sirtare.

Shenim: Ne çmim nuk perfshihet dysheku, mbulesat dhe karriget.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DHOMË MATRIMONIALE MODEL VA.MU 10”