[email protected] +355 42 42 0785
VA.MU 1

DHOMË MATRIMONIALE MODEL VA.MU 1

€2,637.00

Pershkrim

Dhome matrimoniale, dollap me kapak me rreshqitje,

krevat i veshur me cope, me dy komedina dhe nje komo.

Shenim: Ne çmim nuk perfshihet dysheku, mbulesat dhe karriget.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DHOMË MATRIMONIALE MODEL VA.MU 1”