[email protected] +355 42 42 0785
VA.FL

DHOMË MATRIMONIALE MODEL VA.FI

€3,161.00

Pershkrim

Dhome matrimoniale, dollap me kapak me hapje dhe librari,

krevat i veshur me lekure ekologjike.

Shenim: Ne çmim nuk perfshihet dysheku, mbulesat dhe karriket.

Mund te realizohet edhe me ngjyra te tjera sipas deshires.

FL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DHOMË MATRIMONIALE MODEL VA.FI”